Επικοινωνήστε άμεσα μαζί μας στο: 28311-00124

2020

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2020

ΌνομαΣχολή
Αλεξανδράκης ΒασίληςΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (1η επιλογή)
Αουάντ ΜιχάληςΧΗΜΕΙΑΣ (ΔΙ.ΠΑ.Ε. - ΚΑΒΑΛΑ)
Βαλουμά ΦωτεινήΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ - ΡΟΔΟΣ)
Βερναδάκη ΡαφαέλαΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ - ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
Βογιατζής ΒαγγέληςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (2η επιλογή)
Βουμβουλάκη ΕυαγγελίαΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (3η επιλογή)
Γασπαράκη ΣοφίαΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ)
Γάσπαρη ΕλένηΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. - ΣΗΤΕΙΑ)
Δαμβακεράκη ΕιρήνηΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΡΤΑ)
Δασκαλομαρκάκη ΓεωργίαΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
Δουλγεράκης ΝίκοςΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΠΘ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) (5η επιλογή)
Ζαχαράκης ΚωνσταντίνοςΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.)
Καλογεράκη ΔήμητραΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤΟΛΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
(ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔ. - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Κατσουλάκης ΠαντελήςΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Α.Ε.Ν.)
Κουκάκη ΧαρούλαΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (2η επιλογή)
Κρητσωτάκη ΈλσαΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ) (3η επιλογή)
Λεμονάκης ΓιάννηςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (1η επιλογή)
Λεντζάκης ΜιχάληςΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ)
Λιονή ΓεωργίαΜΑΙΕΥΤΙΚΗ (ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ. - ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑΣ)
Λουκάκης ΠέτροςΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΤΡΑ) (5η επιλογή)
Μανιού ΕρμιόνηΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΔΠΘ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ) (2η επιλογή)
Μαραγκουδάκης ΛευτέρηςΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μαρινάκη ΕμμανουέλαΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Μουντάκη ΖωήΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ)
(1η επιλογή)
Μπαγκάκη ΕλένηΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (1η επιλογή)
Ξυπολυτάς ΛευτέρηςΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΠΟΛ/ΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ - ΧΑΝΙΑ) (5η επιλογή)
Παλιεράκης ΛευτέρηςΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.) (1η επιλογή)
Παναρετάκη ΡάνιαΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ) (3η επιλογή)
Παντέλας ΜανώληςΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΔΠΘ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
Παντρεμένου ΒασιλικήΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΟΠΑ – ΑΘΗΝΑ) (2η επιλογή)
Παπαγιαννάκης ΠαντελήςΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ (Α.Ε.Ν.)
Παπαδάκης ΑντώνηςΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΑΣΤΕΚ - ΑΣΤΕ) (3η επιλογή)
Παπαδάκης ΓιώργοςΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ)
Παπαδονικολάκη ΕλένηΧΗΜΕΙΑΣ (ΔΙ.ΠΑ.Ε. - ΚΑΒΑΛΑ) (3η επιλογή)
Παπαμιχαλοπούλου ΧαράΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ - ΤΡΙΠΟΛΗ)
Παρασύρη ΕλένηΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΔΙ.ΠΑ.Ε. – ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Πετρακάκη ΠαναγιώταΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Πλουμιστός ΜιχάληςΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΕΛ.ΜΕ.ΠΑ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
Πολίτης ΜιχάληςΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ – ΛΑΜΙΑ)
Σάρμα ΣαμΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΔΙ.ΠΑ.Ε. - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Σκουλουφιανάκη ΒασιλικήΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ – ΡΕΘΥΜΝΟ) (1η επιλογή)
Συνολάκη ΑθηνάΒΙΟΪΑΤΡΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ)
Τραϊτοράκη ΧριστιάνναΧΗΜΕΙΑΣ (ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ) (1η επιλογή)
Τσιρινδάνης ΒαλάντηςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΕΜΠ - ΑΘΗΝΑ) (1η επιλογή)
Φαρίνα ΑγγελικήΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΠΘ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Φετοκάκη ΚάλληΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΔΠΘ - ΞΑΝΘΗ)
Φιλλιπίδης ΘεοχάρηςΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Α.Ε.Ν.)
Φουντουλάκη ΧρυσούλαΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ, ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΔΙ.ΠΑ.Ε. - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
Χατζηδάκης ΜάρκοςΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ - ΚΟΖΑΝΗ)
Ψυχουντάκης ΠαύλοςΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ - ΠΑΤΡΑ)